Svadobná Fotografia

Vitajte na webovej stránke Svadobného fotografa!

tel: +421903526407       mail: internet@xxxxx.sk

Som svadobný fotograf a som nadšený, že vám môžem pomôcť zachovať spomienky na váš veľký deň. Som presvedčený, že fotografie sú najcennejším darčekom, ktorý si môžete dať na svadbu, a som tu, aby som vám pomohol vytvoriť fotografie, ktoré si budete užívať po celý život.

Mám za sebou niekoľko rokov skúseností v oblasti svadobnej fotografie a za ten čas som mal možnosť fotografovať množstvo krásnych svadieb. Som presvedčený, že som ten pravý človek pre vás, ak hľadáte fotografa, ktorý bude schopný zachytiť vaše šťastie a emócie v ten najkrajší deň vášho života.

Mám rad prirodzené fotografie, ktoré sú plné emócií a pohybu. Som presvedčený, že práve takéto fotografie najlepšie zachytávajú atmosféru svadobnej slávnosti. Snažím sa byť neviditeľným a nerušiť vaše chvíle, aby ste sa mohli naplno venovať svojmu partnerovi a priateľom, ale zároveň som vždy k dispozícii zaznamenať vaše okamihy šťastia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o mojich službách, neváhajte ma kontaktovať. Som rad, že vám odpoviem na všetky vaše otázky a pomôžem vám naplánovať svadbu snov.

Teším sa na stretnutie s vami!

S pozdravom, Ján Galbáč